Search Suggestions
      петък, 27.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО

          Прокуратурата с подробности за организираната престъпна група в Русе

          17 април 2024 | 00:00 530

          Прокуратурата в Русе води разследване по дело за четири престъпления – за организирана престъпна група с участието на трима души, като единият е полицейски служител, второто престъпление е за измама, третото за използване на неистински документи, а четвъртото е за използване на неистински частни документи. Това съобщиха на брифинг от Окръжна прокуратура – Русе.

          - Реклама -
            
            

          Организираната престъпна група се е занимавала с имотни измами основно с хора, които са живеели сами.

          Припомняме, че вчера служител на МВР-Русе и двама жители на града бяха задържани за участие в организирана престъпна група, която се е занимавала с имотни измами. Служителят на реда е от Районното управление в Две могили.

          Очаквайте подробности!

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Зарков: Смяната на Сарафов е въпрос на време

          Министерството на правосъдието най-сетне изрази официална позиция относно ситуацията с и.ф. главен прокурор Борислав Сарафов. Това заяви Крум Зарков.

          Съдът отложи делото за смъртта на 15-годишния Филип Арсов

          Причината за днешното отсрочване е неизготвена повторна видеотехническа експертиза, изискана от страните

          Сеч в МВР: Дечев смени петима областни директори, готви се тесла за още 11

          Засегнатите директори са отказали да подпишат заповедите си и са пренасочени към звеното за подпомагане на министъра
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions