Search Suggestions
      сряда, 25.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО

          Протест в подкрепа на Бисер Петков

          2 декември 2019 | 00:00 110
          Майки на деца с увреждания организират протест в подкрепа на социалния министър в оставка Бисер Петков. Те ще се съберат пред сградата на Министерството на труда и социалната политика тази сутрин, с искане той да продължи да заема своя пост.
          От инициативата „Системата ни убива“ заявяват, че тъкмо при този министър е започнала очакваната с десетилетия реформа в сферата на социалните политики за децата и хората с увреждания. Те изпратиха и отворено писмо до министър-председателя.
          Припомняме, че в петък премиерът Бойко Борисов поиска и прие оставката на Бисер Петков с мотива, че темповете, с които работи министерството, не отговарят на обществените очаквания.
           
          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          15 прокурори излязоха с позиция в защита на Владимир Николов срещу ръководството на АПБ

          Според подписалите се, ръководството на асоциацията трябва да притежава висок праг на търпимост към критика

          ОЧАКВАЙТЕ НА ЖИВО! Протест пред Съдебната палата за смяната на и.ф. главен прокурор Борислав Сарафов

          Искането е за смяната на Борислав Сарафов и избор на нов и.ф. главен прокурор.

          Русия обяви регистрирана в България асоциация за терористична организация

          Всички лица, свързани със структурата, са с руски имена и фамилии
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions