Search Suggestions
      петък, 27.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          РОКАДА В МЗ: Назначиха нов зам.-министър на здравеопазването

          5 декември 2023 | 00:00 750

          Д-р Петко Стефановски е назначен за заместник-министър на здравеопазването. Това съобщават от пресцентъра на ведомството. 

          - Реклама -
            
            

          Той е възпитаник на Медицински университет –Плевен, завършил е „Медицина“, Спешна медицина” и „Обществено здраве и здравен мениджмънт”. Придобива научна степен доктор по медицина с научна специалност „Анестезиология и интензивно лечение“. От 2014 година е част от преподавателския състав на катедрата по Анестезиология и интензивно лечение към Медицинския университет – Плевен. Д-р Стефановски е бил дългогодишен ръководител на „Спешно отделение“ в Университетската многопрофилна болница за активно лечение “Д-р Георги Странски“ в град Плевен.

          Д-р Петко Стефановски има множество участия и получени награди от национални и международни научни конференции. Автор е на голям брой научни публикации и монографии. 

          Снимка: БГНЕС 

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Иван Брегов: Съдия от ВКС е „правоприемник“ на Нотариуса, съдът поиска доказателства

          От институцията подчертаха, че до председателя Галина Захарова и нейните заместници не е достигал нито писмен, нито устен сигнал за върховен съдия, който да извършва действия, подобни на тези на Божанов.

          МВнР препоръча на българите да се въздържат от пътувания в Близкия изток

          Външното министерство призовава намиращите се в района да се регистрират в рубриката „Пътувам за“ на сайта на институцията. Мярката цели оказване на навременно и адекватно съдействие при необходимост.

          Затварят за ремонт платното за Бургас в участък от АМ „Тракия“ до лятото

          Заради строителните дейности движението в платното за Бургас ще бъде напълно ограничено. Превозните средства ще преминават двупосочно в платното за София.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions