Search Suggestions
      петък, 06.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Стоянка Мутафова е в реанимацията

          15 ноември 2019 | 00:00 130

          Неподражаемата българска актриса Стоянка Мутафова е преместена в реанимацията на Военномедицинска академия снощи вечерта. От лечебното заведение потвърдиха информацията и казаха, че правят всичко възможно за възстановяването на здравето й.
          Мутафова беше в болница „Лозенец“, където претърпя операция на жлъчката. След интервенцията актрисата получи сепсис и поддържаше с висока температура, която медиците овладяха много трудно за около десет дни.
          Дъщеря й Мария Грубешлиева-Муки в момента е при нея и също потвърди информацията. Преди време тя разказа, че майка й е трябвало да избере между това жлъчката й да се пръсне или да бъде отстранена оперативно.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Кирил Петков: Затварянето на 92 секции в Англия е предателство към избирателите

          Спорните изменения предвиждат ограничаване на броя на избирателните секции до 20, с изключение на тези в дипломатическите и консулските представителства. Този ход засяга пряко големите български диаспори във Великобритания, САЩ и Турция.

          Планински eкскурзовод с неудобни въпроси за случая „Петрохан“: Къде са родителите на 3000 деца?

          Ивайло Мирчев Екскурзовод изразява силно недоумение относно отношението към туристическата общност. Хижа „Петрохан“ е ключова точка от емблематичния маршрут „Ком-Емине“.

          Ваня Григорова: Икономически връзки и паравоенни структури зад политическата сцена

          Хронологията на събитията връща лентата към началото на 2022 г., когато е създадено въпросното НПО.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions