Search Suggestions
      петък, 13.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Тома Биков: Този 1 млрд. от Плана за възстановяване не е най-големият проблем

          6 юли 2022 | 00:00 200

          „Планът за възстановяване, който е изготвен от ГЕРБ, след това е бил ревизиран и предоговарян два пъти – веднъж от служебното правителство, след това от финансовия министър Асен Василев“, така Тома Биков от ГЕРБ отговори на обвиненията, че страната ни губи пари заради правна рамка, подписана от кабинета на бившие премиер Борисов.

          - Реклама -
            
            

          „Ние от година и половина не сме в управлението. Имахме готов план, който беше ревизиран и предоговарян от служебното правителство, а след това и от Асен Василев. По-лошото е, че този 1 милиард не е най-големият проблем. Още по-голям проблем е, че няма нито един подписан договор”, каза Тома Биков пред NOVA.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Съдът спря новите правила и по-високите цени за паркиране в София

          Административният съд - София-град спря временно действието на част от промените в Наредбата за организация на движението на Столична община.

          Мъж уби сина си и рани тежко дъщеря си и майка си в София

          Столичната полиция задържа 45-годишен мъж за убийството на сина му и нанасянето на тежки телесни повреди на дъщеря му и майка му. Сигналът за инцидента на ул. „Гълъбец“ в кв. „Подуяне“ е подаден на спешния телефон

          Росен Желязков заминава за Мюнхенската конференция по сигурността

          В рамките на визитата си премиерът Желязков е планирал поредица от двустранни разговори.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions