Search Suggestions
      събота, 21.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Трус край Драгоман

          10 октомври 2019 | 00:00 150
          Лек трус край Драгоман е регистриран тази нощ в  00:29 ч. Силата му е била с магнитуд 2,8 по Рихтер. Епицентърът му е бил на 12 км западно от Драгоман и на 52 км северозападно от София, с дълбочина 5 км, уточниха от Европейския сеизмологичен център. Няма данни земетресението да е усетено от гражданите. Не са причинени щети, нито се съобщава за пострадали.
           
          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Летище София затваря за ремонт в нощните часове на 23 и 24 февруари

          От ръководството на аерогарата уточниха пред БНТ, че затварянето се налага заради ремонт на шахти в близост до пистата.

          Методи Лалов: Владимир Николов обслужваше статуквото, а сега търси защита

          Тази позиция изрази юристът Методи Лалов в публикация в личния си профил във Facebook. Според него действията на бившия председател на Асоциацията на прокурорите са резултат от вътрешни конфликти, а не на морален катарзис.

          Министър Дечев иска оставки в МВР заради „Петрохан“

          На разговора са били извикани главният секретар на МВР, неговият заместник, директорът на Главна дирекция „Национална полиция“ и разследващите по случая „Петрохан“.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions