Search Suggestions
      събота, 21.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Васил Божков: За слуги на Шиши и Бойко, мислещи, че стоят над закона, няма място в съдебната система

          29 април 2021 | 00:00 70
          Хазартният бос Васил Божков с първи коментар след гласуваното на първо четене разпускане на Специализираната прокуратура и Спецсъда. Във фейсбук бизнесменът с 19 обвинения, който се намира в Дубай, написа: 
           
          Органът за политически поръчки, репресии и рекет трябва да се разпусне. В други държави вече го направиха.
          За слуги на Шиши и Бойко, мислещи, че стоят над закона, произнасящи предварително присъди няма място в съдебната система.
          Никой не е над закона.
          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Мирчев: Кабинетът не е партиен, въпреки наличието на министри от ГЕРБ

          Народният представител обърна внимание на присъствието на Корман Исмаилов и Хасан Адемов в служебния кабинет

          Атанасов: Кабинетът не е на ПП-ДБ, но в МВР трябват радикални промени

          Лидерът на ДСБ настоя за кадрово прочистване в силовото министерство и изрази притеснения за ролята на Радев след изборите

          Зарков: Промяната в БСП ще разтърси цялата държава

          Лидерът на социалистите от Пловдивска област заяви, че без БСП трудно ще се изгради устойчиво и почтено управление
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions