Search Suggestions
      четвъртък, 19.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Виолета Комитова: Раздаването на пари на общините без проектна готовност е популизъм

          12 февруари 2024 | 00:00 510

          „Раздаването на пари на общините без проектна готовност е популизъм“, каза архитект Виолета Комитова, която беше гост в предаването „Делници“ с водещ Николай Колев.
          Архитект Комитова беше категорична, че самото проектиране е евтин процес, за разлика от строителството, което е скъпо и продължително. По думите й, ако е имало право на строеж за автомагистрала „Хемус“, то тя вече е щяла да бъде готова.
          Експертът коментира рестрикциите спрямо продуктите, произведени в рамките на ЕС и липсата на такива към тези, внесени от Украйна. По думите й е учудващо, че екозащитниците не коментират сериозното замърсяване на почвата и водите в Украйна.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Стоил Цицелков: Това не е спонтанно, а операция за пренасочване на вниманието

          Предложеният за вицепрезидент за честни избори реагира остро на внушения около случая „Петрохан – Околчица“ и поиска институционална прозрачност

          Андрей Янкулов отхвърли внушения за натиск на АКФ: Оставете завоалираните глупости и започвайте с директните атаки

          Предложеният за вицепремиер и правосъден министър заяви, че не е свързан със сдружението от Петрохан и не е участвал в изготвянето на заявление по ЗДОИ
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions