Search Suggestions
      събота, 14.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          „Всички пенсионери ще умрат“

          20 март 2020 | 00:00 160

          Министърът на здравеопазването на Украйна Илия Йемец на заседание на комисията в Радата заяви, че „всички пенсионери ще умрат от коронавируса“. Това съобщи във Фейсбук депутат от партията Голос Ярослав Железняк, цитиран от Риа Новости
          Министърът заяви, че болестта „не засяга децата, но всички пенсионери умират“. Той поясни, че прави това заключение въз основа на данни от медицински изследвания.
          По-късно, на същата среща, Йемец се извини за грешката.
          Според последните данни над 200 хиляди души са заразени с коронавирус COVID-19 в повече от 170 държави. Повече от 7000 са починали от вируса.
          СЗО определи разпространението на коронавируса като пандемия. 

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          СЗО одобри нова ваксина срещу полиомиелит

          Предварителната квалификация удостоверява, че препаратът отговаря на международните стандарти за качество и безопасност. Решението позволява на агенции на ООН, като УНИЦЕФ, да закупуват и разпространяват ваксината за имунизационни кампании.

          Бойка Николас: Липсата на прошка води до болести, а материализмът – до самоунищожение

          Николас сподели, че черпи вдъхновение от природните стихии – огън, вода и сняг

          Вирусът Нипа: Висока смъртност, но нисък риск от пандемия

          През януари бе регистриран смъртен случай в Бангладеш, а в Индия властите отчетоха нови заболели в началото на годината.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions