Search Suggestions
      вторник, 10.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО

          За Атанас Далчев пишат кандидат-студентите в СУ

          18 март 2018 | 00:00 110

          В Софийския университет „Свети Климент Охридски“ от днес започна кандидат-студентската сесия за тази година. Над 1500 кандидат-студенти ще пишат днес на изпита по български език и литература.

          - Реклама -
            
            

          Малко преди 9:00 часа темата беше изтеглена – цитат на Атанас Далчев – „Приятно е да бъдеш възмутен: едновременно чувстваш другите виновни и съзнаваш собственото си превъзходство“

          Върху нея кандидат-студентите ще трябва да напишат своите есета за втората част от изпита. А за първата – тест с 50 въпроса, беше изтеглен вариант 3.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Почина Георги (Джордж) Лебамов – емблематична фигура на македоно-българската общност в Северна Америка

          Бивш председател на Македонската патриотична организация в САЩ и Канада остави дълбока следа в обществената и историческата памет на българите зад океана

          Адвокат Людмил Рангелов: Мотивите за трагедията край „Петрохан“ може никога да не станат напълно ясни

          Според него разследването е дало отговор на ключови въпроси, а данни за намеса на външни лица липсват

          Боряна Димитрова: Липсва външнополитически дебат, Радев няма да предизвика „цунами“

          Социологът Боряна Димитрова: партиите имат външнополитически залози, но не ги споделят публично
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions