Search Suggestions
      събота, 14.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          За седмица са закупени 8 500 електронни билета за градски транспорт в столицата

          5 март 2021 | 00:00 190

          Общо 8 500 електронни билета за градски транспорт са закупени през първата седмица от пускането им в мобилното приложение, съобщиха от Центъра за градска мобилност.

          - Реклама -
            
            

          Превозният документ важи 90 минути от момента на валидацията му за метрото и за наземния транспорт.

          Апликацията е част от новите функционалности на интегрираната автоматизирана система за електронно таксуване, която в момента е в тестов режим. Добавянето на новата услуга е част от цялостната програма на ЦГМ за осигуряването на нови удобни и сигурни възможности за пътуващите в обществения транспорт на столицата.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Отбелязваме първата Голяма Задушница за годината

          Вярващите извършват помен за душите на своите починали близки. Според църковния канон това е един от трите дни в годината, специално определени за почитане на отишлите си от този свят.

          Ивайло Мирчев: Изборът на Андрей Гюров предотврати служебен премиер на Пеевски

          Той определи Гюров като доказан и независим. Мирчев отрече да е имало предварителна договорка с Румен Радев или с президента Илияна Йотова относно номинацията за поста.

          Йотова в Мюнхен: Няма ЕС за Скопие без вписване на българите в Конституцията

          Йотова предупреди за притеснителни сигнали, че ръководството в Скопие търси лоби сред европейските страни, за да заобиколи първия преговорен клъстър, свързан с човешките права.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions