Search Suggestions
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      ГОРЕЩО

      Захарова: Шпионският скандал е скалъпена провокативна история

      21 ноември 2019 | 00:00 80

      „Шпионският скандал“ в Сърбия е друга провокативна история преди контактите на най-високо ниво. Това съобщи на брифинг в четвъртък говорителят на руското външно министерство Мария Захарова.

      - Реклама -
        
        

      „Сега предстоят контакти на най-високо ниво. Свикнахме с факта, че преди контактите на най-високото ниво, в рамките на няколко дни, се появяват интересни истории, които се предават като усещания. Времето минава, всичко това или дезактивира, или се оказва някаква набързо измислена провокация “, каза тя.

      „Очевидно е, че задачата, с която се сблъскват авторите на това видео, са провокативни действия, опит да се настроят хората съответно пред цяла поредица от преговори, срещи и посещения“, добави дипломатът.

      СВЪРЗАНИ НОВИНИ

      Лари Съмърс напуска Харвард заради връзки с Джефри Епстийн

      Бившият финансов министър на САЩ се оттегля от всички академични постове след публикуване на нови документи

      Моди пристигна в Израел: Обсъждат „Железен купол“ и свободната търговия с Нетаняху

      Програмата на индийския лидер включва обръщение пред Кнесета и среща на четири очи с Нетаняху

      Рекорден брой убити журналисти през изминалата година

      Сто двадесет и девет журналисти и медийни служители са загинали през изминалата година в световен мащаб
      Вашият коментар
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      Search Suggestions
          Search Suggestions