София 25 °C София 25°C - предимно облачно Велико Търново 20 °C Велико Търново 20°C - предимно облачно Пловдив 24 °C Пловдив 24°C - разкъсана облачност Варна 23 °C Варна 23°C - ясно небе Бургас 22 °C Бургас 22°C - ясно небе

Левски и Литекс си разделиха по точка

Левски и Литекс завършиха наравно 2:2

10 годиниФутбол 5 Телевизия Евроком

Левски и Литекс завършиха наравно 2:2 в мач от 17-ия кръг на „А“ група. На стадион „Георги Аспарухов“ головете за домакините отбелязаха Валери Домовчийски в 28-ата и Антонио Аниете в 44-ата минута на двубоя. Литекс откри резултата в мача чрез Кристиан Малинов в 7-та минута и изравни чрез Кирил Десподов в 66-ата минута.Равенството остави Левски на четвърто място с актив от 28 точки, колкото има и третия Берое. Литекс пък се изкачи с една позиция нагоре и с 26 точки и по-добра голова разлика измести Локомотив София от петото място.