РАЗГРОМИХА ПАРИ СЕН ЖЕРМЕН

Бастия победи Пари Сен Жермен с 4-2

9 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Застрашеният от изпадане от Френската Лига 1- Бастия, победи третия Пари Сен Жермен с 4-2. Така предпоследните в класирането се изкачиха с няколко места, след обрат от 0-2 до 4-2 на стадион „Арман Кесари“.
За домакините отбелязаха Боудербоуз в 32 минута, Модесто в 45-ата, и Палмиери в 56-ата. В последните минути на мача отново Палмиери се разаписа, като оформи крайния резултат – 4:2. 65% бе притежанието на топката за гостите, но те отбелязаха само 2 гола. В десетата минута резултатът бе открит от Лукас. Играчът на ПСЖ се изправи сам срещу вратаря и отбеляза първият гол в срещата. В 20-та минута Рабио направи покачи на 0-2. До края на полувремето гостите продължиха да владеят топката, но не отбелязаха повече, напротив, момчетата на Клод Макелеле успяха да стигнат до равенството още до полувремето. През втората част с нови два гола, Бастия заслужено направи пълен обрат в мача, и спечели двубоя.
Заради атентата в Париж, мачовете в първенството започнаха с минута мълчание. Нещо повече - играчите на ПСЖ бяха с фланелки на които пишеше "ШАРЛИ".