ОФК ПОМОРИЕ ПОБЕДИ СПАРТАК ПЛЕВЕН

СИНИТЕ ОТ ПОМОРИЕ ПОБЕДИХА ПЕСТЕЛИВО СПАРТАК ПЛЕВЕН

8 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Отборът на Поморие постигна поредна победа в първенството на “Б” група. Възпитаниците на Малин Орачев се наложиха с 1:0 като домакини на Спартак /Плевен/.

През I-то полувреме опасности пред 2-те врати почти липсваха.Милен Танев можеше да открие още в самото начало,но ударът му излезе на сантиметри в аут.  През II-та част Поморие успя да открие резултата в 50-та минута ,след като Ахмедов се възползва от лошо изчистена топка и прати кълбото в мрежата. Във 66-та минута гостите останаха с човек по-малко ,след като Теодор Михайлов получи 2-ри жълт и съответно червен картон.

Въпреки това,докрая на мача резултата остана непроменен и Поморие добави нови 3 точки в актива си.

Следваща среща ОФК “Поморие” гостува на ПФК “Лудогорец II” в гр. Разград на 16.04. /събота/ от 17:00 часа.