16.2 C
      25 C
      22.3 C

ЦСКА СЕ СПРАВИ С ВИХРЕН

Отборът на ЦСКА записа нова победа в предсезонната си подготовка. Воденият от Христо Янев тим не срещна трудности срещу Вихрен Сандански и разгроми съперника с 5:1. Алексндър Александров откри резултата в 5-та минута, след асистенция на Преслав Йорданов. В 10-та Йордан Йорданов засече с глава центриране от корнер и удвои резултата. В 15-та минута и нападателят Преслав Йорданов се разписа, правейки резултата класически. В 21-та минута резултатът вече беше 4:0, след като точен беше Станислав Маламов. Резервата Момчил Цветанов оформи крайното 5:1 в 53-та минута. Така ЦСКА спечели убедително четвъртата си победа в петте изиграни проверки от тима до момента. В последната си контрола ЦСКА ще срещне израелския Ашдод.