9.8 C
17 C
15.3 C

Резерва спаси Ливърпул от издънка с гол в добавеното време

Лидерът в класирането Ливърпул беше на крачка от издънка при гостуването си на Нотингам в мач от 27 кръг на Висшата лига, но все пак стигна до победата с 1:0 след гол в добавеното време на мача.

Резервата Дарвин Нунес, който се появи в игра в 60-ата минута, реализира единственото попадение. В деветата минута на добавеното време уругваецът се разписа с глава след центриране на аржентинския национал Алексис Макалистър.

Световният вицешампион с Франция Аксел Дисаси вкара гол с глава в 83-ата минута и помогна на Челси да направи 2:2 като гост на Брентфорд. Николас Джексън даде аванс на „сините“ в 35-ата минута, но „пчеличките“ обърнаха през втората част с попадения на Мадс Расмусен и Йоан Уиса, който се разписа с акробатично воле. Седем минути преди края Дисаси вкара с глава след центриране от корнер на Коул Палмър.