София 25 °C София 25°C - предимно облачно Велико Търново 20 °C Велико Търново 20°C - предимно облачно Пловдив 24 °C Пловдив 24°C - разкъсана облачност Варна 23 °C Варна 23°C - ясно небе Бургас 22 °C Бургас 22°C - ясно небе

Лига Европа: Наполи удържа Барселона и запази шансове за реванша

В друг интересен мач Лайпциг и Реал Сосиедад завършиха 2:2

2 годиниСпортни 2 Николай Трифонов

Отборите на Барселона и Наполи завършиха при резултат 1:1 в първи мач от 1/8  финалите в на Лига Европа. Попадението за италианците бе дело на Пьотр Желински в 29-ата минута, а през втората част Феран Торес изравни от дузпа, отсъдена след намесата на VAR. Така Наполи успя да запази шансове за реванша и да отстрани "каталунците".

В друг интересен мач Лайпциг и Реал Сосиедад завършиха 2:2. Рейнджърс пък надви Борусия Дротмунд с 4:2, а с победи се отчетоха Севиля и Шериф Тираспол.