София 19 °C София 19°C - предимно облачно Велико Търново 22 °C Велико Търново 22°C - облачно Пловдив 21 °C Пловдив 21°C - разкъсана облачност Варна 18 °C Варна 18°C - предимно облачно Бургас 19 °C Бургас 19°C - предимно облачно

ПОБЕДА: България разгроми Чехия на Европейското по волейбол за жени

С три на нула
3 мСпортни 423

Националният отбор на България победи Чехия в четвъртия си мач от Европейското първенство в Пловдив!

Момичетата на Иван Петков надиграха отбора на Чехия с 3:0 гейма в седмия състезателен ден от Европейското първенство в Пловдив. Лъвиците ни няха безапелационни и заслужено взеха победата!

Волейболистките от националния отбор на България напълно надигра и победи Чехия, затваряйки срещата при резултат 3:0 (26:24, 25:12, 25:7).

Следващия двубой е утре (25.08) срещу отбора на Полша и е с начален час 20:30 часа.

Телевизия Евроком - водещи новини от България и света - политика, здраве, предавания, спорт Eurocom.bg се издържа чрез реклами!