ПОБЕДА: България разгроми Чехия на Европейското по волейбол за жени

С три на нула

3 годиниСпортни 3

Националният отбор на България победи Чехия в четвъртия си мач от Европейското първенство в Пловдив!

Момичетата на Иван Петков надиграха отбора на Чехия с 3:0 гейма в седмия състезателен ден от Европейското първенство в Пловдив. Лъвиците ни няха безапелационни и заслужено взеха победата!

Волейболистките от националния отбор на България напълно надигра и победи Чехия, затваряйки срещата при резултат 3:0 (26:24, 25:12, 25:7).

Следващия двубой е утре (25.08) срещу отбора на Полша и е с начален час 20:30 часа.