Бешикташ и Монако поделиха по точка

Турският гранд завърши 1:1 у дома с френския шампион Монако

7 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

Бешикташ и Монако не успяха да се победят, завършвайки наравно при резултат - 1:1 в четвъртия си мач от Група “G" на Шампионската лига. Турците бяха по-активни през първата част, но гостите откриха резултата малко преди почивката. Рони Лопеш се озова на чиста позиция за стрелба и с прецизен удар прати топката в десния ъгъл на Фабри - 0:1.Домакините продължиха да бъдат по-активни и през второто полувреме и заслужено стигнаха до втори гол. В 52-ата минута Рикардо Куарешма получи топката в наказателното поле и финтира Жорже, който го фаулира и реферът посочи бялата точка. Дженк Тосун превърна дузпата в гол и изравни, като това се оказа и последен гол в мача.