Бетис разби Севиля с 5:3

„Зелено-белите” победиха насред „Санчес Писхуан” с 5:3

6 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

Севиля и  Бетис направиха атрактивен двубой в сблъсъка помежду си от 18-ия кръг на испанското футболно първенство. Двата тима си отбелязаха общо 8 попадения за крайното 3:5.В рамките на първото полувреме двата тима си бяха разменили по две попадения. Фабиан Руис откри резултата в самото начало, а малко по-късно Бен Йедер върна Севиля - 1:1. След това Зухаир Федал вкара за 1:2, а Симон Кяер успя да се разпише и да върне мача в изходяща позиция.Между 63-ата и 65-ата минута гостите увеличиха предимството си на 2:4, чрез Дурмиси и Леон, но след 67 минути игра Клемен Ленгле намали на 3:4. В продълженията Кристиян Тейо оформи крайния резултат.