Две греди и отменен гол на Етър - Крумовград

Домакините останаха на дъното, гостите влязоха в топ 6

18 дниФутбол 104 Симеон Кисьов

Етър и Крумовград завършиха при резултат 0:0 в среща от 29-ия кръг на efbet Лига.

Двубоят започна с по-активна игра на гостите от Крумовград, но Патрик Луан пропусна да открие резултата в осмата минута. В 20-ата Алекс Колев пробва от дистанция, но също не успя да вкара за гостите.

След малко повече от половин час игра Крумовград пропусна най-чистото си положение, след като Матей Шимич стреля в гредата от воле.

Минути след почивката Етър вкара гол, дело на Серин Файе, но попадението му не бе признато заради фаул срещу вратаря на съперника.

"Болярите" пропуснаха много добро положение за гол в 70-ата минута, когато Ловре Кнежевич стреля, но Янко Георгиев спаси.

Пет минути преди края Алекс Колев можеше да се превърне в герой за Крумовград, но ударът му срещна гредата.

Етър остава на дъното, но вече е на 5 точки зад предпоследния Ботев (Враца). Крумовград пък влезе в топ 6, измествайки Ботев (Пловдив) при равен брой точки.