Лацио направи грешна стъпка по пътя си към топ 3

Лацио с грешна стъпка в гонитбата на Интер

Лацио направи грешна стъпка по пътя си към топ 3 на италианския футбол и загуби две точки след 1:1 с "биковете" от Торино в среща от 19-ия кръг.
"Орлите" изоставаха до 62-ата минута след гол на Белоти в края на първата част, но Милинкович-Савич спаси точката.
Лацио вече е на 7 точки зад Интер след победата на миланския гранд с 1:0 като гост на Емполи с гол на Балде Кейта в 72-ата минута.
Рома пък гледа към мястото на градския си съперник, като разликата вече е само две точки след победата на "вълците" с 2:0 над Парма като гост.