Опашкар препъна Мъри и компания

Два гола за пет минути паднаха на мача в Тузла

17 дниФутбол 83 Симеон Кисьов

Воденият от Станимир Стоилов Гьозтепе завърши при 1:1 с борещия се за оцеляване Тузласпор в среща от турската Първа лига.

През първата част нямаше попадения, но двата тима си размениха по гол през втората в рамките на пет минути.

Уилям Тоги откри за домакините в 58-ата минута (1:0), а в 63-ата Рамон Лундквист възстанови равенството (1:1).

Пореден мач като титуляр за отбора на Станимир Стоилов изигра взетият от ЦСКА 1948 защитник Елитон.

Гьозтепе е на втора позиция в класирането, на 8 точки зад лидера и на осем пред третия. До края на първенството остават четири кръга, а Мъри и компания засега си осигуряват класиране в елита.

Загубата на точки е поредна за Гьозтепе, който в последните си четири мача записа само една победа.