Португалия победи Мароко с 1:0

Нов гол и нов рекорд на Кристиано Роналдо донесе изстрадана първа победа на Португалия

6 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

Португалия постигна първа победа на Световното първенство в Русия, след като надделя с 1:0 над Марокона "Лужники" във втория си мач от надпреварата в Група "В". Още в четвъртата минута Кристиано Роналдооткри резултата, вкарвайки четвъртия си гол на Мондиал 2018. С това попадение, което се оказа единствено в двубоя, звездата на Реал Мадрид подобри 62-годишния рекорд на Ференц Пушкаш, ставайки европеецът с най-много голове за национален отбор.

С това попадение CR7 подобри 62-годишния рекорд на Ференц Пушкаш, ставайки европеецът с най-много голове за национален отбор.