София 17 °C София 17°C - предимно ясно Велико Търново 14 °C Велико Търново 14°C - облачно Пловдив 19 °C Пловдив 19°C - разкъсана облачност Варна 16 °C Варна 16°C - предимно облачно Бургас 18 °C Бургас 18°C - облачно

САЩ СЕ КЛАСИРА ЗА 1/4-ФИНАЛИТЕ НА ГОЛД КЪП

ВЪЗПИТАНИЦИТЕ НА КЛИНСМАН ПОБЕДИХА ХАИТИ

пропускане
9 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

Отборът на САЩ стана първият четвъртфиналист на турнира Голд Къп. Американците победиха Хаити с минималното 1:0. Единственият гол в мача беше дело на Клинт Демпси в 47-та минута. Това е трето попадение в турнира за бившия играч на Фулъм и Тотнъм. Така САЩ има 6 точки в актива си и е недостижим на върха в група "А". Втори в класирането е  отборът на Панама, който завърши наравно 1:1 с Хондурас в другата среща от групата. Хаити и Хондурас делят третото място в група "А" с една спечелена точка.