Search Suggestions
      четвъртък, 16.01.25
      Search Suggestions

          Георги Харизанов за скандалния клип на Петков: Тъжна история

          Нивото на аматьорщина в политиката на всички нива започва да става потресаващо. Как може да се реже и записа. Това заяви политическият анализатор Георги Харизанов в ефира на „Евроком“.

          Това са хората с правосъдната реформа, с прозрачността, с правилата и морала в политиката. Колко неща станаха вече – декларацията двойното гражданство, писмата за инвестиции, източен язовир. Много станаха нещата. Това е аматьорщина. Това е бавна и глупава реакция на Петков и малоумщина на ПР-те с изрязването на клипа, уточни Харизанов.

          Нека се говори какво е уредено, какво е говорено. Тъжна история. Тъжно е, че се стигна до тук, добави още той.

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          46 КОМЕНТАРА

          1. Върл гербаджия!
            За какъв х@й беше в щатите бе гад?
            Да ходатайстваш пред Тръмп за тиквата ли???
            Няма да стане твоята/вашата!
            Вие Тръмп за баламурник ли го имате? Толкова му е ясен толупа, че през ренген сякаш го гледа!
            След 20-ти ще има Срутища в много държави, а и тук се подгответе!
            Боко и Шиши ги чакат изненади!
            А и на Козяк друг ще е посланика!

            • Radoslav Gochev…това,че,ако се бе случило на Бойко,щяхте всички да ревнете като вдовици за х…Това,че,ако в митниците бе забъркан Бойко,а не Василев с такива крещящо изнесени данни,щяхте да сторите същото! С това,че,ако на Бойко пудела носеше печки,щяхте да сторите същото! Ето,с това драги!

              • Венелин Петров…очаквах да го споменеш и сам виж- без свидетелски показания,без детайли и вече 4..5 години се дъвче това,а случая с Василев от преди 6 месеца и вече не се коментира! Хубаво е обаче,че Сенсей е уредил работите с баща му на Кирчо! У пак,ако това бе около Бойко,вече да са наизскачали с ковчезите по улиците!😉

              • Aleks Stefanov Ivanov не са нужни свидетели, има запис на телефонен разговор между мутрата и Ваньо, и какво е направил Василев???

              • Евгения Василева…дай нещо от 60-те години де- всеки комунист – под земята( на входа на мина)!🤣…във всяка къща-говедо-на входа на краварника! 🤣…и още тем подобни глупости,впечатляващи само и единствено заблудените ,вярващи в райския комунизъм,които всички сега живеят в гнилия капитализъм!😉

            • …нищо….както и Кирчо- само де благодари,ама и той не знае за какво! Василев…ако слушаш показанията на…кво и бе името на бившата шефка на АМ и ще узнаеш кво е сторил или по-точно какво не е сторил,а е трябвало да стори!

          2. ,, анализатор“, това къде се учи и завършил ли го е тоя които говори за морал, а делата за тръбите замразени ли са още??

          3. Кой баща не би защитил сина си, Петков не е престъпник да го разхождат, като мечка на синджир по прокуратурата, Прогнилата

          4. Той Петков е елементарна личност, ама Харизанов какъв коментатор е, изобщо е пълна мистерия!

          5. Plamen Tachev А кой унищожи напоителните канали,в страната ни,беше ли малоумен тогава Харизанов,че сега се прави на много загрижен!

            • ясен димитров защото каквото е излязло от устата на Борисов, всичко се знае, коментирано е, изкривено е, досъчинено с изфабрикувани, фалшиви измислици (примери да давам ли?). Защо когато излизат нелицеприятните изказвания на ПП-нците, феновете обръщат разговора и връщат топката към Борисов? Сега темата не е Борисов! Ядоха го, обиждаха го, мачкаха го, ритаха го, арестуваха го, обискираха дома му и изливаха всички от Радев до най-малкия 4 години непрекъснато всякаква помия по Борисов и Герб! И ППДБ го правиха с голямо настървение НЕПРЕКЪСНАТО, ВЪВ ВСЕКИ РАЗГОВОР, ВЪВ ВСИЧКИ СТУДИЯ!!! БОЙ И САМО БОЙ се видя от тях! А той даже преглътна всичко, за да има редовно правителство им подари управлението, макар че пак бяха втори и стана сглобката. И там непрекъснато му извиваха ръцете, искаха непрекъснато все тяхната да бъде и той търпеше в името на държава и народ!
              Когато каза след проявено голямо търпение: КРАЙ! ДОТУК!

          6. Като съобщи, че тестът му за наркотици е „абсолютно отрицателен „, забрави да добави, че и IQ тестът му е „абсолютно отрицателен „😂

          7. Точно ти ,да говориш за чест и морал.Ти си супер нагъл, мазен и лицемерен ибрикчия, под крилото на тиквата от Банкя.

          8. Толкова е ясно, че това беше провокация,а може и платена да е. Кирил понеже го познава и го допусна да му говори на ушенце, точно там където е микрофона му. Поредните сценарии

          ОСТАВИ КОМЕНТАР

          Моля, въведете коментар!
          Моля, въведете името си тук

          - Реклама -
          - Реклама -
          ТОП ДНЕС
          ТОП 14 ДНИ

          Зареждане…

          Зареждане…

          Search Suggestions
              Search Suggestions