Search Suggestions
      четвъртък, 20.03.25
      Search Suggestions

          Армения прави първа стъпка към членство в ЕС

          Парламентът на Армения прие на първо четене законопроект, с който официално започва процесът на кандидатстване за членство в Европейския съюз, съобщи АФП.

          Той беше одобрен с 63 гласа „за“, а 7 депутати гласуваха „против“.

          Парламентът на Армения прие на първо четене законопроект, с който официално започва процесът на кандидатстване за членство в Европейския съюз, съобщи АФП.

          Той беше одобрен с 63 гласа „за“, а 7 депутати гласуваха „против“.

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ
          - Реклама -

          21 КОМЕНТАРА

          1. Хората там явно имат излишни пари>Само да погледнат европейските цени на тока в Латвия?

            • Николай Стоянов като се гледат цените се гледат и заплатите.
              И още по-важно – тренда, перспективите.

              • Nikolay Petrov Като гледам нашият ‘тренд и перспектива’ Ми е ясно и тях как ги лъжат.Ще ги съсипят както стана с БГ.Ще им казват какво да ядът и какво не може?

              • Николай Стоянов като гледам нашиЯ….
                Не съдете за другите по себе си.
                Аз съм прост, Ми е ясно че и те са прости.
                Аз съм беден, Ми е ясно че и Делян Пеевски е беден.
                Да се твърди какво е положението в другите държави въж основа на това какво е у нас е меко казано неумно.

              • Nikolay Petrov Това са само предположения Г-не!Кой каза че са твърдения?Като гледам какво се случва с българите в България,да не са по специални тези другите че отношението да е друго?Заменям прости с неопитни?Аршина на запада е един за всичко що може да се завладее,видяхме ЕС до как немотия ни докара,е ведно с Бг политици!

            • Georgi Stoichev , Русия раздава руски паспорти на всички, които не харесват страните си. Ще бъдете в компанията на още няколко десетки идиота, които са пожелали руско гражданство. И ще ви пратят на фронта да воювате с НАТО в Украина. На добър час.

          2. Кой народ го иска?? Помня протестиращи влязоха в парламента да линчуват техния проевропейски президент

          3. Да виждаш,как Титаник е пробит от айсберг,да виждаш,че потъва и да искаш да се качиш на палубата му и да потънеш с него само защото е най големия кораб си е шизофрения.

          ОСТАВИ КОМЕНТАР

          Моля, въведете коментар!
          Моля, въведете името си тук

          - Реклама -
          ТОП ДНЕС
          ТОП 14 ДНИ

          Зареждане…

          Зареждане…

          Search Suggestions
              Search Suggestions