София 17 °C София 17°C - предимно ясно Велико Търново 14 °C Велико Търново 14°C - облачно Пловдив 19 °C Пловдив 19°C - разкъсана облачност Варна 16 °C Варна 16°C - предимно облачно Бургас 18 °C Бургас 18°C - облачно

Залцбург победи и запази шансове

Ако Атлетико не победи, влиза в директен двубой за оцеляване срещу австрийците

3 годиниФутбол 3 Симеон Кисьов

Австрийският първенец Залцбург съхрани надежди за продължаване в елиминациите на Шампионската лига след победа с 3:1 като гост на Локомотив (Москва).

Бериша се превърна в герой за гостите с две попадения в 28-ата и 41-ата минута, а резултатът се запази до 79-ата. Тогава Миранчук намали за 2:1 от дузпа, но само две по-късно Адейеми възстанови аванса от два гола и оформи крайното 3:1 за Залцбург.