Гимнастичките ни с три медала на Световната купа в София

Надпреварата продължава

6 годиниСпортни 1 Боряна Райчева

Три медала грабнаха в неделя българските гимнастички на Световната купа по художествена гимнастика в София, предава Gong.bg.

Катрин Тасева завоюва сребро, а Боряна Калейн спечели бронз във финала на обръч.

Катрин Тасева спечели днес и още един медал. Родната грация грабна бронза, като зае третото място на топка с оценка 17.650.

Надпреварата продължава с финалите в индивидуалната надпревара на топка, бухалки и лента. На топка участват и двете българки, а на останалите два уреда финалистка е Катрин Тасева. Предстоят и двата финала при ансамблите.