АТЛЕТИКО МИНЕЙРО ДОПУСНА ВТОРА ПОРЕДНА ЗАГУБА

ИГРАЧИТЕ НА ЛЕВИР КУЛПИ ПАДНАХА С 1:2 ОТ ЧАПЕКОЕНЗЕ

9 годиниБразилейро 1 Телевизия Евроком

Атлетико Минейро допусна втора поредна загуба. Играчите на Левир Кулпи отстъпиха с 1:2 при визитата си на Чапекоензе. И трите гола в мача бяха отбелязани от играчи на домакините. Първо бившият играч на Атлетико Мадрид Клебер Сантана откри за Чапекоензе в края на първата част, но в 60-а минута Нето си вкара автогол. В 78-а минута Аподи вкара за 2:1, с което донесе три точки на отбора си, който се намира на 9-то място в класирането. Атлетико Минейро е втори с 36 точки, колкото има и третият Гремио, победил Джоийнвил с 2:1.