АТЛЕТИКО ПР И САНТОС НЕ СЕ ПОБЕДИХА

РЕЗИЛ ЗА САО ПАУЛО, ВАШКО ГУБИ ОТ КОРИТИБА

9 годиниБразилейро 1 Телевизия Евроком

Отборите на Атлетико Паранаензе и Сантос завършиха наравно 0:0 в мач от 19-ти кръг на Кампеонато Бразилейро. Макар че домакините имаха повече възможности за отбелязване през първата част, най-чистото положение се откри пред Сантос. В 41-та минута съдяита отсъди дузпа за гостуващия състав. Ударът на Рикардо Оливейра обаче беше спасен от Уевертон. В друг мач Сао Пауло загуби с 0:3 от Гояс. За домакините срещата пропусна Рожерио Сени. Два гола на Ерик и един на Фелипе Менензеш донесоха крайния успех на гостуващия отбор в тази среща. Тази вечер Евроком ще излъчи за вас Крузейро - Интернасионал от 22:00 и Шапекоензе - Атлетико Минейро от 00:30 ч.