ФЛАМЕНГО СПЕЧЕЛИ ДЕРБИТО НА РИО

РУБИО НЕГРОС ТРИУМФИРАХА ВЪВ ФЛА-ФЛУ

9 годиниБразилейро 1 Телевизия Евроком

Фламенго записа четвърта поредна победа в Кампеонато Бразилейро. Тя дойде в дербито на Рио де Жанейро срещу Флуминензе като гост с 3:1. Емерсон Шейк в 9-та минута откри резултата след корнер. При гола имаше игра с ръка на играч на Фламенго, но това остана незабелязано от рефера. Каике в 14-та минута беше точен за 2:0. В 57-та минута съдията отсъди дузпа за Флуминензе и Жеан не сгреши. Крайното 3:1 оформи Паулиньо в 68-та минута. Така Фламенго вече е на шесто място с 35 точки, а Флуминензе е девети с 33.