НОВО ПОРАЖЕНИЕ ЗА ФЛУМИНЕНЗЕ

ГРАНДЪТ ОТ РИО ПАДНА ОТ ПОНТЕ ПРЕТА

9 годиниБразилейро 3 Телевизия Евроком

Отборът на Флуминензе допусна трета поредна загуба в Бразилейро. Грандът от Рио отстъпи на Понте прета с 1:3 и няма победа в последните си 5 срещи. Ветеранът Бохес порази вратата на Диего Кавалери в 6-та минута и даде аванс на Понте. В 26-та минута Фернандо Боб покачи на 2:0. В 42-та Марлон си отбеляза автогол и на практика погреба надеждите на Флуминензе за спечелване на точки в мача. В началото на втората част Густаво Скарпа отбеляза почетно попадение. Така Понте прета вече е на 10-то място, докато Флуминензе се намира на 12-то.