Отменен гол в края на Ботев (Пд) - ЦСКА 1948

Aнтонио Вутов изнесен с носилка след тежък сблъсък с Джеймс Етоо

13 дниФутбол 25 Симеон Кисьов

Ботев (Пловдив) и ЦСКА 1948 завършиха 0:0 в мач от 32-ия кръг на Efbet Лига. Двубоят беше от втората четворка, където по-рано през деня Славия и Арда също не успяха да си отбележат попадения.

Това беше втори пореден мач между "канарчетата" и ЦСКА 1948 завършил при нулево равенство. Припомняме, че и на 7 април (в среща от 28-ия кръг) Ботев и "червените" направиха 0:0.

Гол на Дилан Мертенс тази вечер беше отменен заради засада. Нидерландецът се разписа в 85-ата минута. Три минути по-късно обаче съдията Георги Гинчев промени решението си след проверка с ВАР и срещата приключи 0:0.