Рома се измъчи срещу Аталанта

3 годиниФутбол 5 Симеон Кисьов

Рома едва успя да стигне до равенство с Аталанта. Срещата в Рим завърши 1:1 и така вълците остават на 10 точки от място, което води в Шампионската лига само в шест кръга до края на Серия А.

Аталанта пък се завръща на трето място в таблицата с 55 точки, колкото е и четвъртият Ювентус и точка зад Милан.

Руслан Малиновски изведе гостите на "Олимпико" след хубава асистенция на Госенс ​​в 26-ата минута. Гостите останаха с играч по-малко в 69-ата минута, когато Госенс ​​получи втори жълт картон. В 75-ата минута Брайън Кристанте изравни на 1:1.