САНТОС С КЛАСИКА СРЕЩУ САО ПАУЛО

ПОРЕДНА ПОБЕДА ЗА ОЛИВЕЙРА И КОМПАНИЯ

9 годиниБразилейро 1 Телевизия Евроком

Отборът на Сантос записа четвърта победа в последните си пет мача. В 24-ти кръг момчетата на Доривал Жуниор се наложиха над Сао Пауло с 3:0. Давид Браз откри резултата в 31-та минута. В 43-та Рафаел удвои. Рикардо Оливейра в 52-ра минута реши всичко в срещата, правейки резултата класически. В друг мач Атлетико Минейро победи Аваи с 2:0. С голове на Леонардо Силва и Луан "петлите" се доближиха на 4 точки до лидера Коринтианс. Вашко да Гама записа едва четвърти успех през сезона, побеждавайки като гост с 1:0 Понте прета. Ето и всички резултати:

Понте прета - Вашко 0:1
Интернасионал - Палмейрас 1:0
Атлетико Минейро - Аваи 2:0
Фигейрейнзе - Атлетико Паранаензе 1:1
Коринтианс - Гремио 1:1
Сантос - Сао Пауло 3:0
Коритиба - Флуминензе 1:1