София 17 °C София 17°C - предимно ясно Велико Търново 14 °C Велико Търново 14°C - облачно Пловдив 19 °C Пловдив 19°C - разкъсана облачност Варна 16 °C Варна 16°C - предимно облачно Бургас 18 °C Бургас 18°C - облачно

САНТОС С УСПЕХ НАД ФИГЕЙРЕНЗЕ

ТРЕТА ПОБЕДА ЗА САНТОС ПРЕЗ СЕЗОНА

9 годиниБразилейро 1 Телевизия Евроком

Отборът на Сантос победи Фигейрензе с 3:0 в мач от 13-тия кръг на Кампеонато Бразилейро. Възпитаниците на Доривал Жуниор записаха едва трета победа този сезон. Давид Брас в 31-та минута откри резултата на "Вила Белмиро". Веднага след началото на втората част Лукас Лима удвои след комбинация с Рикардо Оливейра. В 63-та минута Габриел сложи точка на спора. Така Сантос взе глътка въздух след серията от 4 поредни загуби. Отборът се намира за 15-то място с 13 точки. Фигейрензе е 11-ти с 15.