ШАРАПОВА БИ КВИТОВА

МАША С ОБРАТ ВЪВ ФИНАЛА ЗА ФЕД КЪП

8 годиниТенис 5 Телевизия Евроком

Мария Шарапова записа втора победа в третата битка между Русия и Чехия във финала за "Фед къп".
След като вчера се наложи над Каролина Плишкова, днес Маша удари и Петра Квитова с 3:6, 6:4, 6:2, макар са загуби първия сет. По-късно започва четвъртата среща, в която Плишкова се изправя срещу Анастасия Павлюченкова.
Резултатът във финала в Прага вече е 2:1 в полза на рускините, а ако Плишкова победи, утре ще има мач на двойки - Лусие Шафаржова и Барбора Стрицова (Чехия) срещу Екатерина Макарова и Елена Веснина (Русия).