СПАРТАК (МОСКВА) ПОБЕДИ РУБИН (КАЗАН)

РУБИН РЕГИСТРИРА ТРЕТА ЗАГУБА

9 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

Отборът на Спартак (Москва) победи като домакин Рубин (Казан) с 1:0 в мач от третия кръг на футболното първенство на Русия. Юра Мовсесян в 60-ата минута вкара гола за Спартак. Българският национал Ивелин Попов бе титуляр за Спартак, като игра до 75-ата минута, когато бе заменен от Ромуло. Благой Георгиев бе титуляр за Рубин и игра цял мач. В 74-ата минута той получи жълт картон за груба игра срещу Зе Луиш.Тимът на Спартак постигна втора победа за сезона, като изостава с две точки от лидерите Зенит (Санкт Петербург) и ЦСКА (Москва).Рубин регистрира трета загуба. Отборът все още няма отбелязан гол от началото на шампионата.