Александра Жекова спечели малкия финал в Германия

6 годиниДруги 1 Телевизия Евроком

Александра Жекова спечели малкия финал  в дисциплината сноуборд-крос в старт за Световната купа в германския курорт Фелдберг. Така българката подобри представянето си от вчера, когато отново кара в малкия финал и завърши седма. Жекова прибави 450 точки към актива си и се изкачи на 8-о място в генералното класиране за Световната купа. Убедителен лидер е италианката Микела Мойоли, която извоюва втора поредна победа.
Състезанието във Фелдберг бе последен старт преди олимпийската надпревара в сноуборд-кроса на олимпиадата в Пьончан.