Search Suggestions
      четвъртък, 26.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО
          14:36 ОБРАТ! Данните от аутопсиите на Калушев, Златков и Макулев не потвърждават версията за сексуално насилие14:12 Депутатите отложиха гласуването за въвеждането на мултифондовете14:11 НСИ: Средната годишна заплата за 2025 г. е 31 239 лева13:14 Мирослав Рашков: Тръгвам си заради „Петрохан“ и замитането на следи, които водят към една политическа сила в НС13:11 Център за анализи и маркетинг: Радев води с 15% пред ГЕРБ13:06 От БАБХ отговориха на ИТН: В демократична държава не се уволняват хора по слухове и анонимни писма12:52 Премиерът Гюров към областните управители: Очаквам от Вас безпристрастност и максимално добра организация за честни избори12:33 НАП: Работодателите подават справки за изплатени доходи до 2 март11:53 ЕБВР очаква забавяне на икономическия растеж и на инфлацията у нас до 2027 година11:35 Трайков в САЩ: Вертикалният газов коридор е гръбнакът на новия модел за сигурност

          Борисов за случката с Рашков: Осъждам поведението на журналистите, които се държат по такъв начин с депутат

          24 април 2024 | 00:00 330

          „Осъждам и не подкрепям поведението на журналисти или хора, които влизат в Народното събрание и се държат по подобен начин, с който и да било депутат“ .

          - Реклама -
            
            

          Това заяви лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов в кулоарите на парламента по повод скандала с депутата от ПП-ДБ Бойко Рашков и журналиста от вчера. 

          „Дори и тук трябва да има правила и уважение. Да, не трябва да се бяга от въпросите на журналистите, но не може и да се преследват депутати по коридорите и асансьорите и да се бият с чадъри“.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          ЕП предупреди Скопие: Без промени в конституцията няма напредък към ЕС

          Ивайло Вълчев заяви, че управляващите в Северна Македония търсят външен враг, за да прикрият вътрешните проблеми

          Киберзаплахите, ускорени от изкуствен интелект, са като лавина

          Най-бързият регистриран пробив вече се измерва в 27 секунди

          Парламентът отложи изслушването за американските самолети, чака Андрей Гюров

          Премиерът и транспортният министър Корман Исмаилов са възпрепятствани от служебни ангажименти
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions