КОРИНТИАНС ПОБЕДИ СПОРТ В ГОЛОВО ШОУ

СРЕЩА СЪС СЕДЕМ ПОПАДЕНИЯ ИЗКАЧИ КОРИНТИАНС НА ВЪРХА

пропускане
9 годиниБразилейро 1 Телевизия Евроком

Коринтианс записа драматична победа срещу Спорт Ресифе в мач от 18-ти кръг на Бразилейро. Лусиано откри резултата за "мускетарите" още в 12-та минута. 4 минути по-късно Андре възстанови равенството. В края на полувремето Лусиано отбеляза втори гол и Коринтианс поведе. В 59-та минута Самуел Шавиер си отбеляза автогол за Спорт. Гостите от Ресифе обаче се върнаха в мача благодарение на резервата Ернане. С две бързи попадения бившият играч на Фламенго направи 3:3. В самия край на двубоя Жадсон от дузпа донесе трите точки за Коринтианс. Така мускетарите са начело в класирането с точка и мач повече пред Атлетико Минейро.