Джеймс Хардън донесе победата на Хюстън (ВИДЕО)

"Ракетите" се наложиха над Финикс Сънс със 127-118

пропускане
9 годиниБаскетбол 7 Телевизия Евроком

Хюстън Рокетс се наложи над Финикс Сънс като гост със 127-118 в среща от Националната баскетболна асоциация. Това е най-голямата загуба у дома за "слънцата" през този сезон.
Двубоят беше оспорван и премина през много обрати, като в края на третата част Хюстън дори изоставаше в резултата. В герой за отбора се превърна Джеймс Хардън, който реализира 20 точки в последната четвърт и донесе победата на своя тим. Американецът завърши двубоя с общо 40 точки и до момента е реализатор номер 1 в Лигата. За Финикс най-резултатен със своите 37 точки е Ерик Бледсоу.
 В следващия си мач Хюстън гостува на Лос Анджелис Клипърс, а Финикс ще има за съперник Минесота.