ЦСКА МОСКВА ПРОДЪЛЖАВА С ПОБЕДИТЕ

АРМЕЙЦИТЕ УБЕДИТЕЛНИ СРЕЩУ АМКАР

9 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

ЦСКА Москва записа четвърта победа в руската Премиер лига. Момчетата на Леонид Слуцкий победиха Амкар с 2:0. Още в 30-та секунда на двубоя реферът отсъди дузпа, заради игра с ръка на Иван Черенчиков. Щатният изпълнител на наказателни удари на ЦСКА Бибрас Натхо не сгреши и даде ранен аванс на тима. До края на първата част московчани продължиха да владеят играта и Зоран Тошич удвои след солов рейт. Българският национал Георги Миланов влезе като резерва в 64-та минута на мястото на Натхо. Така ЦСКА има пълен актив точки домомента - 12, а Амкар е със 6.