Search Suggestions
      събота, 14.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Общината ще обжалва решението на съда за движението на „Патриарха“

          17 май 2024 | 00:00 290

          Столична община ще обжалва решението на Административния съд на София град (АССГ). Това написа столичният кмет Васил Терзиев в социалната мрежа Facebook ден след като съдът спря промените в движението в центъра на София, по-конкретно – на бул. „Патриарх Евтимий”. Това става заради заведено дело срещу общината. От КАТ-София и от МВР-София отново заявиха, че не са запознати с проекта и не знаят дали е безопасен.

          - Реклама -
            
            

          „Оставам оптимист, че ВАС ще се произнесе също толкова бързо, колкото първата инстанция. Това ще бъде в интерес на жителите на града и ефективната работа на общината. Ще се съобразим с решението на съда”, написа Терзиев.
          Той заяви, че всички призиви срещу екипа му ще разглежда като част от предизборната кампания. 

           

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Йотова и Пленкович: Без прецеденти за приемането на Украйна в ЕС

          Целта на формата е задълбочаване на сътрудничеството в енергийната, транспортната и дигиталната сфера между 13 държави от Европейския съюз

          Статистика: 2,4 млн. българи са извън икономиката, бизнесът търси 300 000 души

          Заради липсата на персонал компаниите все по-често прибягват до внос на работници

          Росен Желязков: Сътрудничеството с Турция е стратегическо за мира

          За ситуацията в Близкия изток Желязков посочи, че България поддържа отношения както с Израел, така и с Палестина
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions