ФУЛЪМ С ПОБЕДА НАД РЕДИНГ, БОДУРОВ С ЦЯЛ МАЧ

2:1 за Фулъм в мач от 26-и кръг на Чемпиъншип

9 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Българският национал Николай Бодуров игра цял мач за Фулъм при победата с 2:1 над Рединг в мач от 26-и кръг на Чемпиъншип. Бившият футболист на Литекс получи жълт картон в 33-ата минута на мача. Алекс Кацанакис даде преднина на домакините от Лондон в 55-ата минута. 8 минути след това Павел Погребняк изравни. Победното попадение дойде в третата минута на добавеното продължение, след като Брайън Руис бе точен. Успехът изкачи домакините  на 15-то място в класирането с актив от 31 точки, Рединг остава на 18-та позиция с точка по-малко.