Кливланд се справи с ЛА Клипърс

Леброн Джеймс и Кевин Лов отново блестят

пропускане
9 годиниБаскетбол 8 Телевизия Евроком

Леброн Джеймс вкара 23 точки, а Кевин Лов добави още 24 за победата на Кливланд със 105:94 у дома срещу Лос Анджелис Клипърс в среща от Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада. Успехът е 12-и поред в полза на домакините, които имаха преднина от 32 точки в третия период. В последната четвърт на срещата Джеймс и Лов бяха оставени да почиват на резервната скамейка. Кливланд е на първо място в Централната дивизия в НБА с актив от 31 победи и 20 загуби, след като от 15 януари до момента е записал само победни двубои. Отборът е само на един успех от изравняване на най-дългата победна серия в клубната история. Поредицата от 13 победи поред беше регистрирана през 2010 година. Клипърс не успя да се противопостави успешно на Кливланд и допусна множество грешки. Блейк Грифин беше най-резултатен за отбора от Калифорния с 16 точки. Мат Барнс беше отстранен от игра заради натрупани нарушения в третата част.