Локомотив Пловдив победи Царско село с 2:0

Димитър Илиев събра погледите с пропуск, Георги Минчев вкара два гола

3 годиниФутбол 2 Симеон Кисьов

Локомотив Пловдив победи Царско село с 2:0 в мач от 23-ия кръг на Еfbet лига, който бе дебют за наставника на гостите Антони Здравков.

"Сърфовете" поведоха в 23-ата минута при първия точен удар в мача, когато Георги Минчев се разписа от няколко метра (1:0). След половин час игра последва пропуска на вечерта , дело на Димитър Илиев, който не успя да се разпише на празна врата.

До края на първата част Кристиан Илич пропусна още веднъж за домакините, а в началото на втората част го направи и Димитър Илиев. След час игра гол ба Локо беше отменен, а десет минути по-късно дойде единственото по-опасно положение на Царско село, пропуснато от Стефан Христов.

Четвърт час преди края Георги Минчев реши всичко с втория си гол в срещата (2:0).

Локомотив дръпна с три точки пред третия ЦСКА, но е с мач повече, докато Царско село остава на девета позиция.