Ман Юнайтед приключи сезона с успех

Макар и с голяма част от резервите "червените дяволи" стигнаха до трите точки, а всички голове в мача паднаха през първото полувреме

3 годиниФутбол 2 Симеон Кисьов

Манчестър Юнайтед победи Уулвърхемптън с 2:1 като гост в последния кръг от шампионата на Висшата лига.

Макар и с голяма част от резервите "червените дяволи" стигнаха до трите точки, а всички голове в мача паднаха през първото полувреме. Антони Еланга даде аванс за отбора на Оле Гунар Солскяер в 13-тата минута, а Семедо изравни в 39-та. Победата за Юнайтед донесе Хуан Мата дълбоко в добавенто време на първата част, като се разписа от дузпа.

Така Ман Юнайтед завършва сезона със сребърните медали, като успя да събере 74 точки в актива си. "Вълците" пък приключват първенството на 13-та позиция със събрани 45 пункта.